Супер НОВИНКА! 18.10.2019

Що таке сюрприз коробка? Чому так часто надходять замовлення на кульки у великій коробці? Що потім робити з цією величезною коробкою? Відповіді на ці запитання та деякі інші читайте нижче )))


Велика картонна коробка розміром 700х700х700мм кришка-дно, використовується для того, щоб сховати зв'язку куль. Надалі, звичайно коробка відкривається і кульки, накачані гелієм вивільняються, що приносить масу емоцій та позитивних спогадів про подію. Це справді прикольно! І раніше, коли не було таких коробок клієнти притягували до нас в офіс величезні упаковки з-під пральних машин, холодильників... просили їх обклеїти чимось і засунути туди кулі - ось такий дурдом)))) Ці коробки виготовляємо ми самі і на те щоб запустити їх у виробництво знадобилося багато часу та сил. Близько півроку тому ми робили лише білі коробки, але тепер ми зробили ще й кольорові! Кольори 3: бірюзовий, чорний, малиновий. Кольори коробок насичені і тому такий сюрприз справляє вдвічі більший ВАУ ефект!


Ну і останнє – якщо у Вас, або у того, кому Ви хочете подарувати такий сюрприз, є кіт – то це буде ще й йому подарунок)))) Котам наші коробки подобаються особливо сильно!