УВАГА!!! Точну вартість доставки в необхідне місце уточнюйте у менеджерів. Мінімальне замовлення на доставку - 10 гелієвих кульок!

Наша компанія надає послуги з цілодобової доставки та інсталяції повітряних куль та композицій з них. Дана послуга платна і не є обов'язковою – будь-яку замовлену композицію можна забрати самовивозом із нашого магазину щодня з 9 до 19.

Самовивіз:

Компанія не несе відповідальності за збереження товару, що транспортується самостійно.

Приблизна вартість доставки:

По місту Харкову від 85 грн (залежить від часу та місця. Точну вартість уточнюйте)

Оплата:

Сплатити можна при отриманні або попередньо у нашому офісі (з 9 до 19 щодня). У разі безготівкового розрахунку – замовлення береться на роботу лише після 100% передоплати. Деякі заявки вимагають обов'язкової передоплати та не розглядаються до її внесення. За умови підтвердження замовлення менеджер обов'язково розповість умови оплати.

Мінімальне замовлення на доставку:

Для того, щоб замовити доставку, необхідно оформити замовлення на суму не менше 250 грн (без урахування вартості доставки). На календарні свята сума мінімального замовлення може бути змінена; можливість доставки до влучного часу уточнюйте у менеджерів.

Повернення та обмін товару:

Відповідно до чинного Закону України: "Повернення товару протягом 14 днів з моменту купівлі (з моменту отримання товару)". На підставі ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" повернення товару провадиться протягом 14 днів з моменту покупки (товар не підійшов/не сподобався).

Повернення в цьому випадку можливе лише якщо:

  • товар не був у вжитку і жодним чином не використовувався;
  • повністю збережена фірмова упаковка та комплект поставки (включаючи ярлики та пломби);
  • товар перебуває у тому стані, як і на момент купівлі та передачі користувачеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
  • за наявності розрахункових документів на товар виданих споживачеві разом із товаром, таким документом є рахунок-фактура нашого магазину, або ТТН (Товарно-Транспортна Накладна) про отримання товару від кур'єрської служби, яка здійснює доставку.

У цьому випадку клієнт оплачує зворотну доставку товару згідно з діючими тарифами.

Зворотня Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".

Повернення грошей:

Проводиться через перекази ПриватБанк. Ви зможете отримати повернення грошей на свою карту або в будь-якому відділенні ПриватБанк, після того, як товар повернеться, і буде перевірено (1-7 днів з дня відправлення його Вами). У разі переказу грошей на картки інших банків України комісія переказу оплачується одержувачем.

Якщо обмін відбувається з вини інтернет магазину (фабричний шлюб, на відміну від товару, що заявляється), всі транспортні витрати ми беремо на себе.

Важливо!

Властивості та характеристики замовного товару уточнюйте у менеджерів під час оформлення замовлення. При отриманні уважно перевіряйте комплектність, візуальну відповідність, наявність пошкоджень. Претензії за даними пунктами після прийняття замовлення не розглядаються.

Якщо потрібна інсталяція замовлених товарів повідомите про це менеджеру при оформленні замовлення, т.к. деякі види монтажу платні.